+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Pilni jūriniai konteineriai

Pilnų krovinių (FCL) gabenimas – tai viena iš krovinių rūšių, kuomet vienam užsakovui yra skiriamas visas krovininis konteineris kroviniui pervežti. Pervežimas pilnais konteineriais – populiari transporto rūšis prekių gabenimui iš Tolimųjų Rytų į Lietuvą, taip pat dažnai naudojamas būdas Lietuvos prekių eksportui už Europos ribų. Pilnais jūriniais konteineriais gabenami tiek įprasti kroviniai, tiek skysti, birūs produktai, negabaritiniai ar temperatūrinio režimo reikalaujantys kroviniai.

Pilni kroviniai pervežami atgabenus tuščią konteinerį iki siuntėjo kelių transportu, tada krovinys pakraunamas į konteinerį bei nugabenamas atgal į uostą. Transportuojamų prekių savininkui svarbu, kad užsakyta produkcija nebus perkraunama tarpiniuose uostose, o konteineris, užplombuotas eksportuotojo nebus atidaromas iki pat pristatymo gavėjui.

Transportavimas pilnais konteineriais – saugus būdas gabenti. Pervežant krovinius jūrų transportu pilnais konteineriais (FCL) vagystės ar dingimo atvejai praktiškai yra neįmanomi, o rizika dėl krovinio pažeidimo yra labai minimali.

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt