+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Pervežimai geležinkeliu iš Kinijos

Transportavimas geležinkeliais yra vienas iš saugiausių ir patikimiausių būdų gabenti krovinius. Šis sausumos transportas puikiai tinka pervežti negabaritinius, sunkiasvorius krovinius bei didelius krovinių kiekius vienu metu. Viename vagone galima vežti 2–3 kartus sunkesnį krovinį nei gabenant vilkiku. Ypatingai praktiška pasinaudoti tokia paslauga tada, kai krovinius gabenti reikia didesniais atstumais.

Jeigu Jus domina krovinių pervežimas iš/ į Kiniją ar kitas, tolimesnes šalis, patariame apsvarstyti gabenimą geležinkeliais. Krovinių pervežimai iš Kinijos geležinkeliu – tai vienas iš optimaliausių krovinių gabenimo variantų, kadangi transportavimas trunka trumpiau nei jūros transportu ir kainuoja pigiau nei oro transportu.

Kodėl verta pasinaudoti gabenimo geležinkeliais paslauga? Pervežimai geležinkeliu iš Kinijos nepasiklys atokiose vietovėse, nestrigs automobilių spūstyse. Traukinys, tokia transporto priemonė, kuri juda pirmyn 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę – nenutrūkstamai, taip pat traukiniui nereikia laukti eilėse prie valstybių sienų, be to, vagonui neturi reikšmės nepalankios oro sąlygos.

Mūsų turima patirtis, profesionalumas ir platus partnerių tinklas užtikrina saugius, kokybiškus pervežimus geležinkeliais, tad jei ieškote patikimiausio būdo tolimiems kroviniams gabenti – pasinaudokite „High Logistics“ paslaugomis. Ne tik pasirūpinsime optimaliu krovinio gabenimo maršrutu, bet ir visais reikiamais dokumentais.

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt