+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Oro transportas

Oro transportas – tai vėliausiai atsiradusi, tačiau sparčiai besiplėtojanti transporto rūšis, kuri tampa reikalinga ne tik žmonių, bet ir krovinių pervežimui. Krovinių pervežimas oro transportu visiškai nepriklauso nuo vietovės sąlygų, gabenamus krovinius mažiau veikia aplinka bei kiti fiziniai, mechaniniai veiksniai.

Transportavimas lėktuvais yra greičiausias ir patikimiausias būdas gabenti didelės vertės krovinius ar greitai gendančius gaminius. Oro transporto paslaugomis galite pasinaudoti ir norint pervežti smulkias siuntas, maisto ar pramonės prekes, vaistinius preparatus, gyvulius, sunkiasvorius, negabaritinius krovinius ar nuodingus chemikalus.

Platus užsienio partnerių tinklas leidžia mums pristatyti krovinius nuo durų iki durų bei parinkti tinkamiausią transportavimo maršrutą atsižvelgiant į krovinio pobūdį, dydį, pristatymo laiką bei kainą.

Mūsų darbuotojai yra baigę krovinių transportavimo lėktuvais mokymus, suteikiančius teisę dirbti šioje transporto srityje. Ilgametė patirtis užtikrina profesionaliai atliеkamą darbą.

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt