+370 5 2136181
info@hlogistics.lt
Jūsų krovinys patikimose rankose Esame pervežimo paslaugas teikianti įmonė, priklausanti dviems tarptautiniams ekspeditorių tinklams, todėl įvairių krovinių pervežimas galimas ne tik į/ iš Lietuvos, bet ir iš bet kurios kitos pasaulio vietos. Krovinių pervežimas lėktuvais, laivais ir geležinkeliais – tai pagrindinė „High Logistics“ veikla, kuria užsiimame jau daugelį metų. Siekiant...

Jūsų krovinys patikimose rankose

Esame pervežimo paslaugas teikianti įmonė, priklausanti dviems tarptautiniams ekspeditorių tinklams, todėl įvairių krovinių pervežimas galimas ne tik į/ iš Lietuvos, bet ir iš bet kurios kitos pasaulio vietos.

Krovinių pervežimas lėktuvais, laivais ir geležinkeliais – tai pagrindinė „High Logistics“ veikla, kuria užsiimame jau daugelį metų. Siekiant užtikrinti išskirtinį patogumo lygį, vykdome multimodalinius pervežimus, kurie suteikia galimybę krovinius pervežti naudojant kelias transporto priemones, pavyzdžiui, derinant jūrų ir kelių transportą, taip pat transportuojame dalinius ir pilnus krovinius, negabaritines, skubias ar tarptautines siuntas ir kt.

Norime jus pažinti ir tapti verslo partneriu

Per daugiau nei 15 veiklos metų pelnėme patikimo partnerio reputaciją. Įgytą krovinių ekspedijavimo patirtį norime pasidalinti su jumis, prisijungti prie jūsų verslo sėkmingo vystymo. Nuolat plėtėme krovinių gabenimo paslaugų spektrą ir šiandien galime pasiūlyti visą logistikos paslaugų paketą perimdami visus transportavimo, sandėliavimo, muito mokesčių rūpesčius iš gamintojų, tiekėjų ir pardavėjų - tam, kad jūs galėtumėte ramiai dirbti savo darbą. Nuosekliai ir nuoširdžiai bendradarbiaujame, vienodai sąžiningai, atsakingai atstovaujame interesus ir rūpinamės visais - dideliais, mažesniais, senais ir naujais klientais. Didžiuojamės aukšto lygio aptarnavimu, kuriame abipusiu pasitikėjimu grįstus, stiprius ir ilgalaikius verslo santykius su užsakovais.
Būtent dėl patirties, profesionalumo savo srityje, paslaugų kokybės, nuolat tobulėjančių darbuotojų – klientams galime pasiūlyti palankiausias sąlygas, priimtinas paslaugų kainas, pritaikyti individualų sprendimo būdą įvairioms situacijoms.

Organizuotumas, įsipareigojimų vykdymas, bendradarbiavimas ir laiko patikrinti ryšiai – tai be ko neįsivaizduojama sėkminga mūsų „High Logistics“ veikla. Tik atsakingai vykdydami kiekvieną užduotį, galime užtikrinti, kad krovinių pervežimas būtų atliekamas sklandžiai ir laiku. Jūsų krovinys – mūsų atsakomybė!

Greitas atsakymas į užklausas. Konkurencingos krovinių pervežimo kainos

„High Logistics“ prioritetinės rinkos: Azija, USA, Canada, Lotynų Amerika, Persijos įlankos šalys, CIS šalys, kiek mažiau Europa. Žinodami rinkos subtilybes, ilgą laiką bendradarbiaudami su jūrų, geležinkelių, oro linijomis galime jums pasiūlyti konkurencingas krovinių pervežimo kainas. Turime atsakymus į visus jums aktualius transporto ir dokumentų rengimo ir tvarkymo klausimus. Jus aptarnauja patyrę logistikos specialistai iš karto galintys pateikti reikiamą informaciją ir atsakyti į rūpimus klausimus dėl jūsų krovinio, transportavimo kainos ir sąlygų.

Tarptautinių krovinių gabenimo kainas sužinosite palyginę pervežėjų atsiųstus pasiūlymus. Nebūtina siųsti laiškų dešimtims transporto įmonių ir laukti atsakymų. Kainą galite sužinoti daug greičiau ir paprasčiau - pasinaudokite mūsų sukurtu nemokamu krovinių pervežimo kainos kalkuliatoriumi. Pasirinkite transporto rūšį, nurodykite krovinio išmatavimus ir kiekį, pasirinkite kokios yra tiekimo sąlygos, ar norite krovinį apdrausti. Programėlė iš karto apskaičiuos preliminarią transportavimo kainą. Atminkite, krovinio importo mokesčio kalkuliatoriuje nėra, jį reikia skaičiuoti atskirai. Pavojingų krovinių gabenimui (ADR) taip pat taikomi papildomi mokesčiai. Tikslią konkretaus krovinio kainą ir visus susijusius su krovinio gabenimu mokesčius sužinosite išsiuntę mums užklausą. Krovinio gabenimo kainą pateiksime per 1/2 valandą darbo dienomis. Patarsime renkantis optimaliausią transportavimo rūšį.

Krovinių gabenimo jūra kaina priklauso nuo to kiek krovinių siunčiate, reikalingas visas konteineris FCL (Full Container Load) ar užtenka tik dalies jūrinio konteinerio ploto LCL (Less than Container Load)  - tuomet mokate už krovinių tūrį ir svorį. Jei nuomojate visą konteinerį, tačiau jo pilnai neužpildote, vis tiek reikia mokėti pilną kainą, tačiau jūsų krovinio neužlaikomas t.y. krovinys išsiunčiamas greičiau, nereikia laukti kol kiti siuntėjai užpildys likusią konteinerio dalį. Jei jūsų krovinys didesnis nei 10 m3, siūlome apsvarstyti siųsti prekes atskiru konteineriu. Mūsų patirtis rodo, kad nuo 15 m3 krovinius labiau apsimoka transportuoti atskirais konteineriais. Dažniausiai reikalaujama kad kroviniai konteineriuose būtų supakuoti ant padėklų arba dėžėse priklausomai nuo to kokios prekės siunčiamos. Krovinių pristatymo susitarimai gali būti įvairūs: iš uosto į uostą, nuo siuntėjo sandėlio iki gavėjo uosto, nuo siuntėjo durų iki gavėjo durų.

Krovinių gabenimo oro transportu kaina yra didesnė nei jūros keliais tačiau šis transportavimo būdas yra nepakeičiamas kai krovinį reikia pristatyti greitai žemyno viduje ar tarp kontinentų. Kroviniai oro transportu gali būti siunčiami įprasta tvarka arba greituoju “express” būdu, pastarasis yra brangesnis ir tinka nedidelio tūrio (iki 1m3) kroviniams sveriantiems iki 200 kg. Transportuojant krovinius oro linijomis kaina skaičiuojama pagal krovinio tūrį, kai standartu laikoma 1.26 m3 ant vieno Euro padėklo ir svoris siekia iki 210kg. Jei krovinys yra sunkesnis, reikia mokėti už svorį.

Krovinių pervežimo kaštai geležinkeliais yra mažesni, dažnai lyginami su kelių transportavimo kaštais. Tai yra ekonomiškas ir kartais vienintelis tinkamas logistikos variantas priimtinas transportuojantiems didelius kiekius stambių gabaritų, birius, skystus krovinius ilgais atstumais. Rinkitės šį gabenimo būdą jei produkcijos pakrovimo ir iškrovimo vietos yra šalia jūsų ir užsakovo, jei saugumas svarbiau nei tikslus pristatymo laikas. Krovinių gabenimo kaina geležinkeliais nepriklauso nuo krovinio svorio - aktualu siunčiantiems sunkius krovinius. Negalime nepaminėti, krovinių gabenimas geležinkeliais net kelis kartus mažiau teršia aplinką lyginant su transportavimu vilkikais ir Europos Komisija sieks kad per artimiausius 30 metų pusė kelių krovinių srauto būtų pervežami geležinkeliais.

Krovinių pervežimo keliais kaina apskaičiuojama kaip ir kitų pervežimo būdų, svarbus atstumas, krovinio svoris ir tūris. Kaina taip pat priklauso nuo to kiek dažnai jums reikia pervežti krovinius, nuolatiniams klientams pervežantiems didelius krovinių kiekius taikoma mažesnė kaina. Pavojingų, negabaritinių, greitai gendančių produktų gabenimo kaštai yra didesni, kaina priklauso ir nuo daugelio kitų aplinkybių pvz. ar vilkikas iškrovęs krovinį paskirties vietoje gali pasikrauti naują partiją, ar teks grįžti tuščiam.

Susisiekite norėdami gauti pervežimo kainos pasiūlymą jūsų kroviniui.

Plačiau
Rodyti mažiau
IFLN GOAL

Krovinių pervežimas, gabenimas

Naujienos
Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt