+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Krovinių pervežimas geležinkeliais

Krovinių pervežimas geležinkeliais – tai yra gana nauja transportavimo rūšis. Ją renkasi tie, kuriems gabenimas laivais yra per ilgas, o lėktuvais – per brangus. Pervežimai vagonais leidžia vežti krovinius dideliais atstumais, puikiai tinka gabenti nestandartinius ir sunkius krovinius. Taip pat ši transporto paslaugų rūšis leidžia pristatyti reikiamus krovinius į punktus, kuriuose nėra kelio dangos, padeda sutaupyti laiko, kadangi pasienyje nėra eilių.

Krovinių pervežimas geležinkeliais turi palankiausią kainos, atstumų ir krovinio kiekio santykį: kaina brangesnė nei gabenant jūra, bet pigesnė nei gabenant oro transportu. „High Logistics“ transportuojamų krovinių laikas iki Lietuvos – 16–21d. Įprastai geležinkeliu vežami kroviniai yra iš/ į Kiniją.

Daugeliu atvejų ši sausumos gabenimo priemonė yra pranašesnė už kitų rūšių transportą. Ji gali aptarnauti visus krovinių siuntėjus: geležinkelio traukos mašinos turi didelio galingumo variklius, todėl vienu metu traukinio sąstate gali būti keliasdešimt vagonų. Vagonuose telpa apie 3–4 tūkst. tonų krovinio. Tad vienu metu pervežant didelius prekių kiekius, susidaro palyginti mažos transportavimo išlaidos.

Dar vienas svarbus pranašumas – transportuojamiems kroviniams vagonuose mažai įtakos turi gamtinės sąlygos. Taip pat pervežimai geležinkeliu naudojami, nepriklausomai nuo metų laiko ir oro sąlygų.
Geležinkelių transportu galima organizuoti krovinių pervežimus atskirais vagonais, vagonų sąstatais ir pervežti nestandartinius krovinius. Kroviniai geležinkeliu gabenami įvairių tipų vagonais: universaliaisiais vagonais: pusvagoniais, dengtais vagonais bei platformomis; specializuotais vagonais: cisternomis, grūdvežiais, automobilvežiais, izoterminiais ar birių krovinių vagonais bei konteineriais.

Transportavimas geležinkeliais leidžia vežti ne tik standartinius, tačiau ir negabaritinius krovinius, todėl pasirinkę mūsų pervežimo paslaugas – džiaugsitės ne tik pervežimų kokybe, bet ir profesionalia komanda. Bendradarbiavimas, patirtis ir išmanymas logistikoje yra itin svarbūs aspektai, kurie leidžia džiaugtis užsitarnautais rezultatais ir Jūsų pasitikėjimu.

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt