+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Krovinių draudimas

Transportavimo metu nei vienas vežamas krovinys nėra apsaugotas nuo nelaimingų veiksnių: vagystės, sprogimo, gaisro, potvynio, audros ir pan. , todėl nesvarbu ar Jūsų krovinys gabenamas jūrų, oro ar sausumos transportu – vežėjų atsakomybė įprastai yra ribota tam tikra limituota suma už kilogramą, taip pat apribota tarptautinių konvencijų.

Neretai krovinio vertė viršija tarptautinių konvencijų nurodytas ribas, o nuostolių atlyginimo procedūra gali būti sudėtinga ir ilgai trunkanti, todėl mes, bendradarbiaudami su patikimomis draudimo kompanijomis, siūlome klientams krovinius drausti ir, jiems pageidaujant, apdraudžiame. Apdraudus siuntą krovinių draudimu išvengsite papildomų rūpesčių, žalos įrodinėjimų ir kitų nemalonių procedūrų.

Pagal Varšuvos 1929m. konvenciją maksimali aviakompanijos atsakomybė už pažeistą ar prarastą krovinį yra 16. 67 SDR už krovinio bruto kilogramą.

Pagal 1968m. Hagos-Visbio taisykles, maksimali jūrų linijos atsakomybė už pažeistą ar prarastą krovinį yra 2 SDR už krovinio bruto kilogramą arba 666. 67 SDR už “dėžę”.

Automobilių transporte vežėjo atsakomybę reglamentuojanti 1956m. Ženevos konvencija numato 8. 33 SDR maksimalią vežėjo atsakomybę už krovinio bruto kilogramą.

Neretai krovinio vertė viršija tarptautinių konvencijų nurodytas ribas, o nuostolių atlyginimo procedūra gali būti sudėtinga ir ilgai trunkanti, todėl mes, bendradarbiaudami su patikimomis draudimo kompanijomis, siūlome klientams krovinius drausti ir, jiems pageidaujant, apdraudžiame.

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt