+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Konteinerių išmatavimai

Šiuo metu įvairių išmatavimų konteineriais pervežama apie 90 % krovinių. Individualus krovinys – individualus jūrinio konteinerio parinkimas. Visų tipų konteinerių plotis yra tas pats, skiriasi tik ilgio ir aukščio matmenys. Tačiau būtent šios charakteristikos yra lemiamos, jei kalbame apie konteinerio panaudojimo galimybę. Vidiniai jūrinio konteinerio matmenys lemia galimybę konteineriais vežti krovinius, kurie sukrauti ant europadėklų, o išoriniai ilgio ir aukščio konteinerių išmatavimai lemia galimybę konteinerius transportuoti atitinkamo tipo vagonais, kelių bei jūrų transporto priemonėmis. Dažniausiai naudojami šie konteineriai krovinių gabenimui:

Standartiniai konteineriai – tai labiausiai paplitęs konteinerių tipas, kuris naudojamas bet kokių, pagal gabaritus tinkančių ir nereikalaujančių specialių vežimo sąlygų, krovinių gabenimui. Standartinis konteineris yra standartinių gabaritų, lankstyto metalo dėžė su medinėmis grindimis ir durimis viename gale.

Konteineriai su nuimamu stogu yra skirti paprastų konteinerių aukštį viršijantiems kroviniams bei kroviniams, kuriuos dėl jų gabaritų galima krauti tik iš viršaus. 20 ir 40 pėdų konteineriai atviru viršum apsaugoti nuo atmosferos kritulių įtemptais tentais. Konteineriuose su nuimamu stogu pervežami nestandartiniai kroviniai.

Konteineris platforma – tokio tipo konteinerius naudoja technikos ir negabaritinių svorių pervežimui. Taip pat kaip ir standartiniuose konteineriuose, labiausiai paplitę yra 20 ir 40 pėdų konteineriai.

Refkonteineriai yra naudojami reikalaujantiems terminio režimo kroviniams gabenti. Dažnai, tai šaldyti maisto produktai: mėsa, žuvis, švieži vaisiai, kai kurie chemikalai ir pan. Refkonteineris – tai termiškai izoliuota korpusu dėžė su specialia įranga, kuri gali jo viduje palaikyti pastovią, nuo +25 iki -25 С temperatūrą. Šaldymo įranga pajungiama prie išorinio elektros šaltinio laive ar uoste. Vežant krovinį autotransportu konteinerio šaldymo įranga pajungiama prie specialaus generatoriaus, nepajungtas konteineris šaldymo funkciją gali palaikyti tik kurį laiką.

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt