+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Konteinerių gabenimas iš Kinijos

Gabenimas jūros konteineriais yra gana sudėtingas uždavinys, kuris reikalauja gerai suderintų veiksmų visuose krovinio transportavimo etapuose. Mūsų siūlomas krovinių importas iš Kinijos šiuo metu oro transportu trunka 4–7 dienas, jūrų transportu 42–48 dienas, geležinkelio transportu nuo 16 iki 21 dienos. Nors greičiausiai krovinys nukeliauja gabenant jį oro transportu, tačiau praktiškiausias ir bene dažniausias pasirinkimas yra krovinio gabenimas jūrų transportu. Žinoma, tik tokiais atvejais, kai krovinys nėra skubus ir norite sutaupyti. Priešingais atvejais, kai krovinys gavėją turi pasiekti itin greitai ir už šią paslaugą esate pasiyžę sumokėti brangiau, krovinį geriausia gabenti oro transportu.

Organizuojant pervežimus jūros konteineriais iš Kinijos, mūsų įmonė remiasi savo profesionaliomis žiniomis, turima patirtimi ir ilgamečiais, patikimais ryšiais visame pasaulyje. „High Logistics“ užtikrina Jūsų krovinio saugumą keliaujant ne tik sausuma, bet ir vandens transportu. Mūsų siūlomas transportavimas iš Kinijos atliekamas sklandžiai, nuolat pervežimus prižiūrintys savo srities specialistai garantuoja, kad krovinio gabenimas įvyks sėkmingai.

Sutvarkyti visus plukdyti reikalingus dokumentus ir pasirūpinsime jo talpinimu į konteinerius. Jūriniai pervežimai yra praktiškas pasirinkimas, kadangi tokiu būdu krovinys gali pasiekti taškus, į kuriuos sausumos kelio nėra arba transportavimas sausuma užtruktų ilgiau bei kainuotų brangiau.

Krovinių gabenimas iš Kinijos – kaina kintanti. Kiekvieną mėnesį pervežimų kainos atnaujinamos ir pateikiamos klientams. Todėl kainą pasitikrinkite kiekvieną kartą prieš ruošdamiesi gabenti krovinį. Tačiau bet kokiu atveju, krovinio gabenimas jūrų transportu bus pigesnis nei gabenti jį oro ar sausumos transportu, nes vandens transportas yra ekonomiškiausias krovinių gabenimo būdas: galima pakrauti itin daug krovinių, todėl mažėja gabenimo kaina. Kai prireikia nugabenti krovinį, visada maloniai laukiame Jūsų užklausų!

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt