+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Konteinerių gabenimas iš Australijos

Siuntų gabenimas jūrų transportu – tai konteinerių pristatymas iš vieno jūrų uosto į kitą. Konteinerių gabenimas laivais neretai yra ne tik ekonomiškiausias, bet ir vienintelis įmanomas pristatymo būdas. Kai kuriais atvejais transportavimas jūriniais konteineriais yra praktiškai neišvengiamas, kaip pavyzdžiui, krovinių gabenimas iš Australijos.

Krovinių gabenimas iš Australijos ar kitų šalių, lyginant su kitomis transportavimo priemonėmis, išsiskiria mažesne kaina, didele keliamąja galia. Taip pat nėra nustatytų apribojimų krovinių gabaritams, užtikrinamas krovinio saugumas: apsauga nuo netyčinių sugadinimų ar nepalankių oro sąlygų bei vagysčių.

„High Logistics“ specialistai puikiai išmano krovinių gabenimo jūrų transportu procesą, tad galime pasiūlyti praktišką, efektyvų ir palankiausią sprendimą Jūsų pervežamiems kroviniams. Visame pasaulyje išvystyta įmonės veikla suteikia galimybę pasiūlyti geriausias krovinio gabenimo jūros transportu sąlygas, taip pat pateikti kliento poreikius atitinkantį transportavimo variantą už patrauklią kainą. Kroviniai iš Australijos pervežami saugiai ir atsakingai, tai garantuoja turimi patikimi ryšiai su ilgametėmis kompanijomis daugelyje pasaulio šalių, kurie prisideda prie kokybiško užsakymų įvykdymo.

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt