+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Konteinerių gabenimas jūrų transportu

Jau nuo senų laikų krovinius gabendavo laivais. Šiandien vandens transportas laikomas viena iš saugiausių ir labiausiai paplitusių transportavimo rūšių. Pervežimai jūra aptarnauja apie 90% tarptautinės prekybos, nepaisant to, kad transportavimo laikas kur kas ilgesnis, jei lyginsime su sausumos transportu.

Vandens transportas laikomas ekonomiškiausiu krovinių gabenimo būdu, kadangi pasižymi pigiais transportavimo kaštais, nenutrūkstamu judėjimu visą parą – neribotos jūrų kelių perspektyvos, užtikrina saugų, patogų ir pigų krovinių transportavimą.

Krovinių gabenimui jūra naudojami konteineriai. Sklandžiam, saugiam krovinių transportavimui leidžiami naudoti tik techniškai tvarkingi konteineriai, turintys muitinės leidimo lentelę pervežti krovinius su muitinės antspaudais. Konteineriai apsaugo krovinį nuo nepalankių oro sąlygų, netyčinių apgadinimų. Jūrų transportu vežami ne tik įprasti, bet ir nestandartiniai kroviniai. Didelė keliamoji galia leidžia transportuoti labai sunkius bei didelių gabaritų krovinius, taip pat pavojingas medžiagas ir krovinius, kurie nereikalauja greito pristatymo.

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt