+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Jūriniai konteineriai

Konteineriais pervežama iki 90 procentų visų laivais, traukiniais bei sunkvežimiais transportuojamų krovinių, todėl jūrinių konteinerių pervežimas yra viena iš populiariausių ir pigiausių transportavimo rūšių pasaulyje.

Jūriniai konteineriai – universali priemonė ir saugi paslauga, tinkanti tiems, kurių krovinys nėra itin brangus, o prekių gabenimas iš vienos valstybės į kitą trunka ilgiau: nuo vieno iki kelių mėnesių. Šie konteineriai tinka gabenti įvairius nebirius ir neskystus krovinius. Galimas visų tipų jūrinių konteinerių eksportas, importas: 20‘, 40‘, 40HC, 45HC, 20OT, 40OT, 20FR, 40FR.

Pilni jūriniai konteineriai (FCL)
Pilni jūriniai konteineriai – tai viena iš svarbiausių mūsų kompanijos veiklos sričių. Didelė darbuotojų patirtis šioje transporto srityje užtikrina profesionalų klientų aptarnavimą, o glaudus bendradarbiavimas su daugeliu konteinerinių linijų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, leidžia organizuoti konteinerių pervežimus po visą pasaulį nuo durų iki durų už patrauklią kainą.

Daliniai jūriniai konteineriai (LCL)
Dalinių konteinerių paslauga yra plačiai paplitusi visame pasaulyje. Ši paslauga leidžia sutaupyti laiko ir pinigų tais atvejais, kai neapsimoka užsakinėti prekių pilnam konteineriui. Dalinius jūrinius krovinius galime pristatyti nuo durų iki durų visame pasaulyje.

Platus mūsų užsienio partnerių tinklas ir didelis įdirbis šioje transporto rūšies srityje leidžia mums nepriekaištingai įvykdyti klientų užsakymus už patrauklią kainą.

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt