+370 5 2136181
info@hlogistics.lt

Daliniai jūriniai konteineriai

Daliniai kroviniai – tai viena iš krovinių rūšių, kuri jūrų transportu dažniausiai transportuojama konteineriais. Šiuo būdu yra efektyviai derinamas įvairių krovinių gabenimas laivais viename jūrų konteineryje. Pervežimas tokiu būdu yra pigesnis, nei krovinius gabenant FCL, pilnais jūriniais konteineriais.

Dalinių krovinių gabenimui leidžiami naudoti tik techniškai tvarkingi konteineriai, kurie turi muitinės leidimo lentelę gabenti krovinius su muitinės antspaudais ir plombomis. I vieną konteinerį leidžiama pakrauti vieno ar kelių siuntėjų krovinio siuntas, skirtas vienam ar keliems gavėjams. Kiekvienai siuntai turi būti išduotas atskiras krovinio važtaraštis, kuriame nurodomi visi krovinio ir konteinerio rekvizitai.

Konteineriuose gali būti gabenami asmeniniai daiktai, įvairiarūšiai kroviniai, supakuoti į dėžes, ryšulius, statines, maišus, metalo, gelžbetonio ar medienos gaminiai. Minimali krovinio apimtis nėra ribojama, o maksimali atskiro krovinio apimtis – bent kiek mažesnė nei pilnas 20' jūrų konteineris.

Motorų g. 4, LT-02190
Vilnius, Lithuania
Telefonas:
+370 5 2136181
El. pašto adresas:
info@hlogistics.lt